Akcija!

Egzotika

 

Rankų darbo tapyba!

Išmatavimai: 60x40cm – 2dalys, 80x40cm – 2 dalys

Visos kompozicijos išmatavimai:  166x90cm

ATSIPRAŠOME, ŠIUO METU NETURIME

Iš keturių dalių

 

 

Kategorija:

175.00  52.00 

Egzotika – tai nuostabus keturių dalių rankų darbo aliejiniais dažais tapytas paveikslas. Aplankykite mūsų galeriją ir išsirinkite paveikslą sau! Jaukus ir stilingas interjeras – tai puikiai priderintos dekoro detalės. Leiskite paveikslams iš mūsų galerijos prisidėti prie Jūsų interjero jaukumo, originalumo ir stilingumo.

 

3sienos.lt galerijoje įvairių dydžių, formatų, temų paveikslai, kurie nustebins net išrankiausią pirkėją. Galėsite pasirinkti įvairiausius paveikslų motyvus. Gamtos, miestų ar gėlių vaizdai Jūsų namų bei darbo interjerams papuošti. Kurkite išskirtines erdves, mėgaukitės spalvomis, dovanokite įspūdžius ar nevystančias gėles savo artimiesiems.

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.