Lietuje

 

Rankų darbo tapyba!

Išmatavimai: 50x80cm

 

Kategorijos: ,

145.00 

Lietuje atsispindinčios šviesos, romantiškai besiglaudžiantys praeiviai, pastelinės spalvos ir gilus jaukumo jausmas Jūsų ar Jūsų artimųjų interjerams. Paveikslai žmonių ar miestų motyvais padės papuošti Jūsų erdves, suteiks išskirtinumo, leis patiems nukeliauti į neatrastus kraštus…
Rinkitės paveikslus iš bet kurios kategorijos, dovanokite grožį sau ir savo mylimiems žmonėms, mėgaukitės niekada nevystančiomis gėlėmis, puoškite vaikų kambarius žaismingomis spalvomis.

 

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.