Minimalistinės aguonos

 

Rankų darbo tapyba!

Išmatavimai: 120x60cm.

ATSIPRAŠOME, ŠIUO METU NETURIME

 

Kategorija:

145.00 

Neturime

Aguonos ir jų raudonis švelnaus atspalvio fone – tai meilė, ramybė ir švelnumas.

Modernūs, gamtos grožio įkvėpti gėlių paveikslai – puiki idėja Jūsų interjero dekoravimui. Kategorijoje “Gėlės” rasite tradicinių ir modernių gėlių motyvų. Šios kategorijos paveikslai gali būti puiki dovana įvairių švenčių proga. Padovanokite nevystančių gėlių!

 

Gamtos, miestų ar gėlių vaizdai Jūsų namų bei darbo interjerams papuošti. Kurkite išskirtines erdves, mėgaukitės spalvomis, dovanokite įspūdžius ar nevystančias gėles savo artimiesiems.

 

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.