Pamirštos gėlės

 

Rankų darbo tapyba!

Išmatavimai: 120x90cm.

ATSIPRAŠOME, ŠIUO METU NETURIME

 

Kategorija:

145.00 

Neturime

Gėlės – tai moderni tradicinių gamtos paveikslų interpretacija.

Ieškote dekoro elemento, kuris pakeistų Jūsų interjero charakterį? Išsirinkite vieną iš rankų darbo paveikslų iš mūsų galerijos! Užpildykite savo namus gėlių grožiu!

Modernūs, gamtos grožio įkvėpti gėlių paveikslai – puiki idėja Jūsų interjero dekoravimui. Kategorijoje “Gėlės” rasite tradicinių ir modernių gėlių motyvų. Šios kategorijos paveikslai gali būti puiki dovana įvairių švenčių proga. Padovanokite nevystančių gėlių!

 

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.