Pėdsakai

 

Rankų darbo tapyba!

Išmatavimai: 35x50cm – 2 dalys, 30x60cm – 2 dalys, 30x70cm

Visos kompozicijos išmatavimai: 170×70 cm

Iš penkių dalių

 

Kategorija:

165.00 

Neturime

Pėdsakai – tai paveikslas, kuris prisidės prie Jūsų namų papuošimo. Ryškios paveikslo spalvos, įdomi tematika leis Jums pasinerti į analizės ir intepretacijos sūkurį. Šis paveikslas taip pat gali būti puiki dovana Jūsų draugams ir artimiesiems.

Gamtos, miestų ar gėlių vaizdai Jūsų namų bei darbo interjerams papuošti. Kurkite išskirtines erdves, mėgaukitės spalvomis, dovanokite įspūdžius ar nevystančias gėles savo artimiesiems.

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.