Pelėdžiukai

Spausdinys ant drobės

 

Išmatavimai: 30×30

Visos kompozicijos išmatavimai: 120×30 cm

Iš keturių dalių

 

Kategorija:

75.00 

Neturime

„Pelėdžiukai“ – tai mielas paveisklas, kuri padės Jums papuošti vaikų kambario ar kitos erdvės sienas ramiomis, tačiau išraiškingomis spalvomis. Tegul šis išminties simbolis prisideda prie žaismingos Jūsų namų erdvės kūrimo! Šis paveikslas – tai aukštos koybės spausdinys ant drobės.

 

Gamtos, miestų ar gėlių vaizdai Jūsų namų bei darbo interjerams papuošti. Kurkite išskirtines erdves, mėgaukitės spalvomis, dovanokite įspūdžius ar nevystančias gėles savo artimiesiems.

 

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.