Spalvos mieste

 

Rankų darbo tapyba!

Išmatavimai: 60×90 cm.

ATSIPRAŠOME, ŠIUO METU NETURIME

 

Kategorijos: ,

145.00 

Paveikslas Spalvos mieste – tai miestas, jo kasdienybė ir spalvotos asmenybės jame. Paryškinkime savo kasdienybę spalvomis, išreikšiančiomis asmenybės grožį, leidžiančiomis svajoti ir siekti kasdien vis daugiau…

Paveikslai internetu – tai patikimas ir greitas būdas atnaujinti savo interjerą, leisti sau svajoti ir mėgautis spalvomis.

Rinkitės paveikslus iš bet kurios kategorijos, dovanokite grožį sau ir savo mylimiems žmonėms, mėgaukitės niekada nevystančiomis gėlėmis, puoškite vaikų kambarius žaismingomis spalvomis.

 

KODĖL VERTA RINKTIS PAVEIKSLĄ IŠ 3sienos.lt?

Visi galerijoje pateikti paveikslai yra 100% rankų darbo meno kūriniai tapyti aliejiniais dažais ant drobės arba aukštos kokybės spausdiniai ant drobės. Mūsų tikslas – aukščiausios kokybės meno kūriniai Jūsų interjerui už nepaprastai prieinamą kainą!

Nemokamas ir greitas pristatymas

Užsakykite paveikslą internetu ir patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus apie paveikslo išsiuntimą. Prekės pristatomos kurjerio per 1-2 dienas nuo mokėjimo gavimo.

Paruošti kabinimui ar dovanai

Perkant mūsų paveikslus, Jums nereikės rūpintis porėmiais ar kitomis kabinimo detalėmis. Paveikslai paruošti kabinimui ir Jūsų interjero papildymui.

Jei neturite galimybės dovaną artimiesiems įteikti patys, mes Jums padėsime! Parašykite pastabose savo sveikinimą ir mes prie paveikslo pridėsime užrašytą atvirutę.